UWAGA! ZAJĘCIA ZAWIESZONE :(

Gitara w grupie Świdnica

Zapraszamy na grupowe zajęcia nauki gry na gitarze. W zajęciach mogą brać udział osoby w każdym wieku. Mogą przychodzić i dzieci i dorośli, np. rodzic z dzieckiem. Trzeba posiadać własną gitarę. Grupa może liczyć max. 4 osoby. Na zajęcia przychodzimy w maseczkach. Przed zajęciami dezynfekujemy ręce. Opiekunów prosimy o nie wchodzenie do sali.

COVID-19

Ponieważ coraz więcej szkół jest na kwarantannie i rośnie ilość zdiagnozowanych przypadków grypy proszę, aby nasi uczniowie, jeśli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych, podczas zajęć używali maseczek lub przyłbic oraz dezynfekowali ręce. Szczególnie dotyczy to zajęć instrumentalnych, gdzie nie ma możliwości zachowania dystansu.
Robimy to dla własnego dobra.
Chroniąc siebie i innych mamy szansę na pracę w "normalnym" trybie i życzmy sobie, aby tak zostało ????

Gdzie

Gminny Ośrodek Kultury, ul. Ogrodowa 37,  66-008 Świdnica

Cena

30,00 zł za jedno spotkanie x ilość spotkań w miesiącu (opłata jest pobierana zgodnie z umową nawet jeśli uczestnika nie będzie na zajęciach)

Kiedy

Co piątek

wrzesień: 11, 18, 25 (3 spotkania) - razem 90 PLN

październik: 2, 9, 16, 23, 30 (5 spotkań) - razem 150 PLN

listopad: 6, 13, 20, 27 (4 spotkania) - razem 120 PLN

grudzień: 4, 11, 18 (3 spotkania) - razem 90 PLN

styczeń: 8, 15, 22, 29 (4 spotkania) - razem 120 PLN

zajęcia w ferie też się odbędą

luty: 5, 12, 19, 26  (4 spotkania) - razem 120 PLN

marzec: 5, 12, 19, 26 (4 spotkania) - razem 120 PLN

kwiecień: 9, 16, 23, 30 (4 spotkania) - razem 120 PLN

maj: 8, 15, 22, 29 (4 spotkania) - razem 120 PLN

czerwiec: 4, 11, 18, 25 (4 spotkania) - razem 120 PLN

O której

przerwa 10 min.

Edwin Brykalski - samouk, muzyczny pasjonat, z gitarą związany od 12 roku życia. Z natury rockman, z powodzeniem odnajduje się we wszystkich stylach muzycznych. Występował u boku gwiazd polskiej estrady, założyciel i współtwórca wielu zespołów i projektów muzycznych. Muzyk sesyjny, pracował dla radia i TV. Ostatnie kilka lat spędził jako muzyk kontraktowy występując w Szwecji, Finlandii, Francji i Holandii. Lekcje prowadzi w Zielonej Górze, a także na terenie Nowej Soli.

Prosimy zapisywać się  przez formularz: ZAPISY