ZIELONA GÓRA

O NAS | Nasze projekty

Gitara w grupie

Wyszyńskiego | Pomorskie

Zapraszamy na grupowe zajęcia nauki gry na gitarze. W zajęciach mogą brać udział osoby w każdym wieku. Mogą przychodzić i dzieci i dorośli, np. rodzic z dzieckiem. Nie trzeba posiadać własnej gitary. Grupa liczy 4 osoby.

WYSZYŃSKIEGO 17B

Soboty, cztery grupy - MAMY KOMPLET
NOWA GRUPA
Poniedziałki (4 spotkania) od 4 listopada 2019 z możliwością kontynuacji.
Godzina: 16:15-17:00
Aby się zapisać wypełnij formularz: ZAPISY WYSZYŃSKIEGO

Płatność

Koszt: 90,00 zł (za całość - 4 spotkania)
Płatne z góry przelewem na konto fundacji.
Konto: PKO BP 49 1020 5402 0000 0102 0410 0095
Tytuł przelewu: Gitara w grupie, imię i nazwisko uczestnika.
O udziale w zajęciach decyduje kolejność wpłat.

Edwin Brykalski - samouk, muzyczny pasjonat, z gitarą związany od 12 roku życia. Z natury rockman, z powodzeniem odnajduje się we wszystkich stylach muzycznych. Występował u boku gwiazd polskiej estrady, założyciel i współtwórca wielu zespołów i projektów muzycznych. Muzyk sesyjny,pracował dla radia i TV. Ostatnie kilka lat spędził jako muzyk kontraktowy występując w Szwecji, Finlandii, Francji i Holandii. Lekcje prowadzi w Zielonej Górze, a także na terenie Nowej Soli.

OSIEDLE POMORSKIE 13

Środy (4 spotkania) z możliwością kontynuacji.
Godzina: 16:30-17:15 oraz 17:15-18:00 - MAMY KOMPLET

Jak trafić do sali: piwnica obok sali korekcyjnej

Płatność

Koszt: 90,00 zł (za całość - 4 spotkania)
Płatne z góry przelewem na konto fundacji.
Konto: PKO BP 49 1020 5402 0000 0102 0410 0095
Tytuł przelewu: Gitara w grupie, imię i nazwisko uczestnika.
O udziale w zajęciach decyduje kolejność wpłat.

Marcin Łukasiewicz - Absolwent kierunków Jazz i Muzyka Estradowa oraz Animacji Kultury ze specjalizacją teatralną. Obecnie jest doktorantem na Uniwersytecie Zielonogórskim. W 2014 roku założył zespół Morte Plays, z którym nagrał dwie płyty: Anomalię (2016) oraz Postapo (2017) oraz zagrał kilkadziesiąt koncertów. Był mocno zaangażowany w działalność Instytutu Muzyki, ma za sobą występy z Big Bandem Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz współpracę z Big Bandem Nowosolskim. Uczestniczył także w warsztatach z uznanymi muzykami z całego świata: Reggiem Moorem, Joshuą Abramsem, Jaquesem Kubą Seguinem i jego grupą Odd Lot, Gabrielem Ferrandinim, Rorym Stuartem, Davidem Doruzką oraz Gregiem Osbym.

Nasz profil Fundacja Tonika

Zarząd fundacji