NASI INSTRUKTORZY

Edwin Brykalski
gitara

Edwin Brykalski

Samouk, muzyczny pasjonat, z gitarą związany od 12 roku życia. Z natury rockman, z powodzeniem odnajduje się we wszystkich stylach muzycznych. Występował u boku gwiazd polskiej estrady, założyciel i współtwórca wielu zespołów i projektów muzycznych. Muzyk sesyjny,pracował dla radia i TV. Ostatnie kilka lat spędził jako muzyk kontraktowy występując w Szwecji, Finlandii, Francji i Holandii.

Marcin Łukasiewicz
gitara, ukulele

Marcin Łukasiewicz

Jest absolwentem kierunków Jazz i Muzyka Estradowa oraz Animacji Kultury ze specjalizacją teatralną. Obecnie jest doktorantem na Uniwersytecie Zielonogórskim. W 2014 roku założył zespół Morte Plays, z którym nagrał dwie płyty: Anomalię (2016) oraz Postapo (2017) oraz zagrał kilkadziesiąt koncertów. Był mocno zaangażowany w działalność Instytutu Muzyki, ma za sobą występy z Big Bandem Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz współpracę z Big Bandem Nowosolskim. Uczestniczył także w warsztatach z uznanymi muzykami z całego świata: Reggiem Moorem, Joshuą Abramsem, Jaquesem Kubą Seguinem i jego grupą Odd Lot, Gabrielem Ferrandinim, Rorym Stuartem, Davidem Doruzką oraz Gregiem Osbym.

Weronika Kulesza
umuzykalnienie

Weronika Kulesza

Absolwentka studiów magisterskich na Akademii Muzycznej im. F.Nowowiejskiego w Bydgoszczy, gdzie odbyła również kurs pedagogiczny, a także uczęszczała na fakultet z arteterapii oraz studiów licencjackich na Uniwersytecie Zielonogórskim (kierunek jazz i muzyka estradowa). Wcześniej ukończyła szkołę muzyczną II stopnia w Legnicy w klasie trąbki. Brała udział w licznych przedsięwzięciach muzycznych zarówno jako trębaczka jak i chórzystka różnych zespołów. Obecnie jest czynnym, koncertującym muzykiem. Swoje zainteresowania kieruje w stronę improwizacji muzycznej oraz procesów uczenia się i tworzenia muzyki. Odbyła warsztaty m.in. związane z teorią uczenia muzyki E.Gordona oraz z koncepcją uczenia muzyki wg. Z.Kodalya.