Koncerty uczniów

Na zakończenie każdego półrocza organizujemy dla swoich uczniów koncerty, podczas których mogą zaprezentować to czego się nauczyli. W koncertach biorą udział tylko i wyłącznie ci uczniowie, którzy tego chcą. Zwykle w jednym półroczu odbywa się 8-10 takich koncertów, na których łącznie prezentuje się około 150 osób.

Jak zawsze organizacja tych wydarzeń wiąże się ponoszeniem konkretnych kosztów - wynajęcia pomieszczeń, fotografa, realizatora dźwięku itd. (nauczyciele nie pobierają wynagrodzenia za czas koncertów).

Wychodzimy jednak z założenia, że dokąd to będzie możliwe koncerty będą darmowe dla biorących w nich udział uczniów i ich bliskich.

[Edit] 10 marca 2023
Z radością informujemy, że projekt, jaki złożyliśmy w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Miasta Zielona Góra w 2023 r. z dziedziny kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, pod tytułem "Koncerty uczniów Studium Muzycznego Tonika", został rozpatrzony pozytywnie :) . W związku z tym uzyskaliśmy wsparcie w wysokości 8 tys. zł, które przeznaczymy w całości na pokrycie kosztów wynajęcia sali na koncerty czerwcowe oraz grudniowe, które odbędą się w Zielonogórskim Ośrodku Kultury w sali Hydrozagadka, ul. Festiwalowa 3, 65-520 Zielona Góra.

Szczegóły w liku Koncerty uczniów Studium Muzycznego Tonika 2023