Rytmika w przedszkolu

Cena

250 zł za cały rok z możliwością płatności w dwóch ratach - pierwsza do końca października 2023, druga do końca lutego 2024 r.

Konto do wpłat

Tytuł wpłaty

Imię i Nazwisko dziecka, Grupa, (Rata pierwsza lub druga - w przypadku płatności w ratach)

Zapisy prowadzimy tylko on-line poprzez formularz

Uwaga, jeśli chcą Państwo dodać kolejne dziecko, należy to zrobić od razu poprzez kliknięcie na + dodaj uczestnika zajęć

Regulamin zajęć i opłat

Regulamin zajęć i warsztatów

Gościniak Jakub

Muzyk, klawiszowiec, organista, nauczyciel muzyki. Student Instytutu Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Związany z Lubuskim Biurem Koncertowym oraz z Chórem Instytutu Muzyki Cantus Humanus. Przez kilka lat prowadził swój własny chór. Interesuje się głównie muzyką rozrywkową. Jako samouk gry na fortepianie, dobrze rozumie problemy początkujących. Od czasu do czasu aranżuje utwory na składy rozrywkowe oraz klasyczne.